Filtruj według

Cena

Cena

  • 10,00 zł - 15,00 zł

Dodatki do liquidów

Jak wybrać najlepszy słodzik do liquidu?

Coraz popularniejsze staje się tworzenie własnych liquidów, a osoby, które trudzą się tym zajęciem, chcą, żeby ich wyroby były jak najlepsze. W istocie "uwarzenie" własnego wyrobu nie jest niczym trudnym, jednak schody pojawiają się dopiero wtedy, gdy chcemy osiągnąć podobne walory smakowe, jakie występują w gotowych produktach. Tutaj z pomocą przychodzi słodzik do liquidu, który nadaje wyrazistą słodycz całej kompozycji. Bardzo często jednak tego typu dodatek "syfi" grzałkę, przez co skraca jej żywotność. Jak więc wybrać odpowiedni? Metodą prób i błędów. Każdy słodzik do liquidu posiada inne walory i w ich przypadku często zalety przewyższają wady. Przed wybraniem tego jedynego, najlepszym rozwiązaniem jest przetestowanie kilku z różnych firm, aby wiedzieć, jak działają poszczególne z nich, a następnie podjąć decyzję, który najlepiej spełnia dane oczekiwania.  Jeżeli natomiast preferujecie bardzo subtelną słodycz, to wtedy idealnie sprawdzi się dodatek o nazwie ethyl maltol.

 

Koolada - czym jest i jak z niej korzystać?

Zapewne nie raz vapując odczuwaliście specyficzne, lecz przyjemne chłodzenie w gardle. Za takie właśnie działanie odpowiada koolada. Przez znaczne grono osób nazywana chłodzikiem, na stałe wpisała się do receptury gotowych produktów i wielu nie wyobraża sobie bez niej liquidu. Koolada najlepiej sprawdza się w ciepłe, letnie dni, kiedy to możemy doznać uczucia chłodzenia w gardle, choć bywają i tacy, którym nie przeszkadza w siarczysty mróz. Dozowanie koolady jest niemal takie samo jak w przypadku słodzika. Oczywiście każdy oczekuje czegoś innego, więc na początek najlepiej rozpocząć od dodawania mniejszych ilości, aby sprawdzić jej efektywność i w ten sposób dobrać odpowiednią ilość dla siebie. 

 

Dodatki do liquidu jako rzecz niezbędna

Bez wątpienia ta kategoria produktowa może w krótkim czasie zrewolucjonizować rynek. Każdy dodatek do liquidu potrafi sprawić, że Twój liquid będzie wyjątkowy i umożliwi Ci stworzenie wielu kombinacji. Słodki, kwaśny, chłodzący, miętowy - bez względu na to, na jaki liquid masz ochotę, znajdzie się do niego dodatek. Jeśli nie wiesz, który najlepiej spełniałby swoje zadanie - napisz do nas! Postaramy się doradzić i rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na jedyne w swoim rodzaju dodatki do liquidu!

Dodatki do liquidów

Aktywne filtry