Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 45,00 zł - 280,00 zł

ATOMIZERY

Atomizery jako jedne z najważniejszych elementów zestawu

Przechodząc na vape, zależy nam, aby wykorzystywany przez nas sprzęt był łatwy w obsłudze, niezawodny i co dla wielu najważniejsze, bardzo dobrze oddawał smak. W końcu w ofercie mamy tyle kompilacji smakowych, że wielką stratą byłoby nie móc poczuć ich intensywności. Za doznania smakowe odpowiadają właśnie atomizery. W ich przypadku mamy mnogość producentów oraz dwie metody vapowania – MTL oraz DL. Rozwinięciem pierwszego skrótu jest Mouth To Loung, czyli tłumacząc na polski, z ust do płuc. Wbrew pozorom tę metodę znają wszyscy palacze zwykłych papierosów, ponieważ działa ona dokładnie tak samo, jak byśmy palili zwykłego papierosa. Właśnie dlatego, atomizery oferujące metodę vapowania MTL są polecane szczególnie osobom, które chcą zacząć swoją przygodę z zamiennikiem dla „analogów”. DL z kolei oznacza Direct Lung, czyli bezpośrednio do płuc. Jest to dość powszechna metoda, jednak dla niektórych osób może to być zupełna nowość.  Jak wybrać odpowiednią metodę dla siebie? Najlepiej zakupić sprzęt, bądź atomizer, który umożliwia vapowanie zarówno MTL, jak i DL. W naszym sklepie znajdziecie kilka ciekawych pozycji, które spełniają taki wymóg.

 

W jaki sposób wybrać atomizer do e-papierosa?

Wspomnieliśmy na początku o ważnych cechach, które czynią atomizer dobrym. To jednak nie wszystko. Atomizer do e-papierosa musi być adekwatny do zasilania, na jakim będzie używany. Należy pamiętać, że nie każdy parownik będzie odpowiednio pracował na danym sprzęcie. Przede wszystkim trzeba brać pod uwagę woltaż oraz oporności, jakie obsługuje. Przykładowo, nie zamontujemy atomizera, którego grzałki pracują od 40 W wzwyż do baterii typu stick, której maksymalny prąd wyjściowy wynosi 50 W. Brzmi to trochę abstrakcyjnie, ale na dobrą sprawę  wystarczy jedynie porównywać dane obydwu elementów. Atomizery do e-papierosów dzielą się na trzy dominujące typy: Sub-Ohm, RDA oraz RTA. Te należące do pierwszego typu są na fabryczne grzałki, natomiast atomizery z dwóch pozostałych grup są na grzałki kręcone, które można skonstruować samemu. Wybierając parownik, warto to również wziąć pod uwagę i zdecydować jaka forma będzie dla Was bardziej odpowiednia. Niezależnie od tego, na który typ się zdecydujecie, to wszystko znajdziecie w naszej ofercie!

 

Najlepszy atomizer. SMOK pretendentem?

Ciężko klasyfikować parowniki danego producenta jako najlepsze. Każda z firm produkujących sprzęt  posiada lepsze oraz gorsze produkty, które jednym będą pasowały mniej, a innym bardziej. Nie ma zależności co do tego, od jakiego producenta będzie dany atomizer. SMOK jednak był jednym z pierwszych twórców tego typu elementów, którzy wprowadzili innowacyjne rozwiązania do swoich produktów. Starają się je ulepszać do tej pory, ale w międzyczasie do czołówki dołączyli również inni producenci. Wybór jest duży, a możliwości jeszcze więcej. Z tego powodu, podczas wyboru najlepiej jest się kierować czynnikami, które przybliżyliśmy Wam wyżej i postawić na sprawdzone produkty.

 

ATOMIZERY

Aktywne filtry